Masáže

MOJE MASÁŽE

Mnou prováděné masáže jsou založené především na intuici a respektování potřeb Vašeho těla i duše. Naposledy jsem prošla kurzy Masérny na dlani a jejich filozofie a ucelený přístup jsou mi blízké. Mimo to do masáží vkládám své zkušenosti, respekt, lásku a úctu ke každému človíčkovi, který ke mně zavítá. Z kurzů reflexní terapie čerpám inspiraci k diagnostice Vašich potíží a napoví i psychosomatika těla. Výsledkem je ucelená terapie, která Vám má pomoci od bolesti a únavy. Nezapomínejte, že masáže patří také k prevenci a detoxikaci těla a pomáhají Vás udržovat v dobré kondici. Pevně věřím, že budete spokojeni  a těším se na Vás.

 

REKONDIČNÍ MASÁŽ ZAMĚŘENÁ NA UVOLNĚNÍ SVALŮ

Pomalá jemná masáž zaměřená na ztuhlé a bolavé partie. Přestože je třeba zatuhliny a uzlíky rozmasírovat, nemusí to být nutně bolestivá záležitost, můžete se položit a odpočívat a já se postarám o pomalé a jemné uvolnění. V případě velké ztuhlosti používám na pomoc silikonovou baňku, ale na její použití budete předem upozorněni.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Vibrací a teplem ovlivňují lávové kameny, někdy též nazývané horké kameny, energetické dráhy v těle. Působí povzbuzujícím a zároveň uklidňujícím účinkem na vegetativní nervový systém. Aktivně podporují prokrvení kapilár, urychlují látkovou výměnu. Svaly jsou mimořádně hloubkově uvolněny. Masáže lávovými kameny patří mezi jedny z nejpříjemnějších.

 

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Jedná se o velmi jemnou a příjemnou techniku, která odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven.

 

MASÁŽ OLEJEM A SOLEMI TIANDE

Masáž olejem a solí je naprosto výjimečná a v našich končinách nepříliš často prováděná. Nejprve se na tělo nanese dostatečné množství vysoce kvalitního oleje a potom se do něj vtírá některá ze solí tianDe dle Vašeho výběru. Tímto se zlepšuje stav kůže – tzv. peelingový efekt. Pro větší účinek používám také peelingovou rukavici. Sůl pomáhá při neutralizaci kyselin, které mohou být následně z těla vyloučeny jako odpad.

Po olejovo solné masáži jsou nohy naprosto hladké. Většina klientek také potvrzuje úlevu a lehkost v nohách, na kterých téměř odtančí z masérny.