O mě

Dobrý den,

vítejte na mých webových stránkách a dovolte mi krátce se představit.

Masáž pro mne osobně má hluboký význam a její účinky jsem začala rozpoznávat už v šestnácti letech, kdy jsem pomáhala kamarádce, která byla nadšenou cvičitelkou aerobicu. Někdy svou vášeň při cvičení trochu přehnala a chodila si ke mně pro pomoc. Obě jsme byly trochu překvapené, jak rychle se rozpouštěly její různé uzlíky a bouličky ve svalech a byl to oboustranně příjemný zážitek.

Od té doby se zajisté hodně změnilo. Ušla jsem dlouhou cestu, během které jsem se stále k masážím vracela, učila se, nenaslouchala i naslouchala svojí intuici a nesla si následky. Dnes přistupuji k masáži s úctou a pokorou stejně jako k lidem, kteří ke mně přicházejí. Každý  člověk je jedinečný a takový si také zasluhuje přístup, který nabízím. Proto nerozděluji masáže na rekondiční, sportovní, lymfatické, reflexní a jiné, ale každému nabídnu co právě potřebuje. Jedno mají všechny masáže společné – odplavují z těla a někdy i z duše nepotřebné a škodlivé látky, stres a únavu a vytvářejí tak prostor pro proudění energie.

Prosím tedy, pokud ke mně zavítáte,  o stejný přístup – úctu, lásku a pokoru, ne vše jde hned najednou, někdy je třeba nalézt příčinu vracejících se obtíží i hlouběji než ve svalech. Pokud mi dáte Vaši důvěru, ráda Vám s tím pomůžu nebo si prostě jen užijete masáž, je to jen na Vás.

 

Hanka